1401/9/10

نیمه شبی که درب های حرم و حوزه علمیه بسته بود،این عالم سروصدایی میشنود،درب حجره را باز میکند و می بیند عده ای با صورت های وحشتناک وارد صحن شده اند و سراغ قبری رفته اند و مشغول شکافتن قبر هستند.

1401/8/28

آخرین اقدامات مجتمع و برخی امور در دست اقدام در این جلسه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

1401/8/11

توانایی گفتگو و تعامل با دیگران، شنیدن حرف آن‌ها، رعایت آداب اخلاقی و اجتماعی همچون خوش‌رو بودن در برخوردها و تواضع داشتن در ارتباطات ازجمله اموری است که در ارتباطات بسیار یاری‌رسان است.

1401/8/11

در این جنگ فرهنگی زنان قهرمان ما امروز با رعایت حجاب و عفاف در عرصه‌های مختلف علمی و در محیط‌های دانشگاهی حاضر می‌شوند و اجازه حرمت شکنی نمی‌دهند

1401/8/9

در این جلسه که با حضور همه ی اعضا برگزار شد موضوعات مهمی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

1401/7/28

در این جلسه حجت الاسلام کمیل قنبرزاده مدیر مجتمع عالی ولی امر ابتدا گزارشی از اهم فعالیت های مجتمع بیان داشتند:

1401/7/21

این موسسه در حقیقت برای مدیریت همین تولید دانشی است که هدف دوره های آموزشی ما بوده .توقع ما این است که طلبه تا اینجا بتواند در آن حوزه ی نظریه پردازی فقهی ،یعنی بر مبنای فقه بتواند نظریه پردازی کند برای حل مسايل علوم انسانی.
موسسه پژوهشی فقه نظام دو خط قرمز دارد :

1401/7/21

در این جلسه اساتید مرکز از حضرت آیت الله اراکی بخاطره شجاعت استاد در ورود به عرصه ی جدید که فاقد منابع گسترده ایست تقدیر کردند.

1401/7/9

ما طلبه ای میخواهیم که حساسیت های لازم انقلابی را داشته باشد. طلبه ی بی تفاوت برای ما ارزشی ندارد. شرافت زندگی طلبگی ما به احساس مسولیت ماست.اگر طلبه ای نسبت به نظام اسلامی احساس مسولیت نداشته باشد،نمیتواند در زمره ی طلبه ی انقلابی تعریف شود.

1401/7/4

جامعه در فقه نظام متشکل از امام و امت است.امت واحدی که متشکل از افراد مختلف است که با اراده ی واحدی حرکت میکنند.
امت در مرزبندی های خود با سائر امت ها تابع مرزهای زمینی نیست. بلکه به مرز اراده ها وابسته است. هر فردی در هر مکانی از کره ی زمین در صورتی که خود را تحت ولایت ولی خدا ببیند ، داخل در امت اسلامی است.

1401/6/16

بنده میگویم بنگاه داری بانک باید به صورت مطلق ممنوع اعلام شود.
در بدترین شرایط رکود تنها بنگاه هایی که همیشه عین قارچ در حال رشد کردن هستند ،و هیچ وقت رکود در آنها معنا ندارد موسسات مالی و اعتباری بانکها هستند.

1401/6/6

با توجه به اینکه مرکز جامع وقتی شروع به کار کرد ،خیلی جاده ی ناهمواری پیش رو داشت.از جهات مختلف:

هم مکان فیزیکی مرکز خیلی کوچک بود،هم از جهت اینکه مدیری نداشتیم که تمام وقت بتواند مدیریت کند ،واقعا مشکل داشتیم،هم از جهت تهیه اساتید،خصوصا بعد از اینکه دروس به صورت تخصصی شد،

1401/6/6

شروع سال تحصیلی جدید با حضور مدیر،اساتید و معاونت های مجتمع عالی در تاریخ شنبه 5/6/1401 برگزار شد

1401/6/3

مرکز جامع علوم اسلامی ولی امر عج به غرض تربیت طلبه هایی که بتوانند پاسخگوی مسایل نظام اسلامی باشد ، یا به یک تعبیری جامعیتی داشته باشند که بتوانند نیازهای نظام اسلامی را پوشش بدهند تاسیس شد. و این مجموعه وقف حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف است.

داده ای یافت نشد.