1402/8/30

با همکاری مشترک: مجتمع عالی ولی امر، پژوهشگاه فقه نظام و مرکز نوآوری آلاء برگزار می‌شود:الگوی عملیاتی توزیع درآمد در شرکت‌های دانش‌بنیان

1402/8/30

مؤسسه پژوهشی فقه نظام برگزار می‌کند: هفتادوششمین نشست علمی با عنوان: «پژوهش‌های عصب‌شناختی (نورولوژی) و چالش‌های اخلاقی»

1402/8/24

مؤسسه پژوهشی فقه نظام باهمکاری مدرسه عالی ولی امر (عج) برگزار می‌کند: هشتادمین نشست علمی «تبیین فقهی شیوه تعیین رهبری در نظام جمهوری اسلامی ایران»

1402/8/15

چهارمین پیش‌نشست تخصصی از سلسله نشست‌های ششمین مجمع عمومی جبهه مردمی اقتصاد مقاومتی با موضوع: الگوی عملیاتی بانکداری اسلامی برگزار می‌شود.

1402/8/15

نشست علمی: نظام توزیع درآمد شرکت‌های دانش‌بنیان، برگزار می‌شود.

1402/7/20

از خداوند تبارک و تعالی می‌خواهم که این نعمت را بر شما تمام کند و این پیروزی را برای شما به انجام برساند. بر شما گوارا باشد؛ به پیش تازید و دشمن اسرائیلی را رها نکنید تا آرام بگیرد و فرصت نظم دادن به صفوف خود را پیدا کند، مادامی که صفوف او فرو ریخته و سدهایش شکسته شده است، مسیر را ادامه دهید.

1402/7/15

یک سال گذشت از اغتشاشاتی که با کم و زیاد مسائل سیاسی ،فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی کشور را تحت تاثیر خودش قرار داد. اگرچه روسیاهی برای ذغال باقی ماند.برای متدینین فرصتی شد که بی دلیل دنبال بعضی از فضاهای رسانه ای حرکت نکنند.خودمان را آماده کنیم برای تقویت هرچه بیشتر نظام اسلامی و فریب رسانه ها را نخوریم.

1402/4/28

پیام تسلیت مدیر مجتمع عالی ولی امر، در پی درگذشت همسر مکرمه آیت الله اراکی

1402/4/6

در چهارمین پیش‌نشست علمی همایش «اقتصاد ایران؛ اصلاحات ساختاری در گام دوم» ساختار سیاست‌گذاری پولی و نظارت بر بانک‌ها، توسط حجت‌الاسلام و المسلمین قنبرزاده بیان گردید.

1402/3/17

ارتباط و پیوندی که بین موجودات عالم برقرار می‌شود و رابطهٔ واجب و ممکن که در ساختار هستی تصویر می‌شود، قوام تمام عالم را وابسته به اراده و اذن حکیمانهٔ الهی نشان می‌دهد. وقتی کنش‌گر سیاسی، اتصال عمل و رفتار سیاسی خود را به مجاری قدرت الهی در عالم می‌بیند، دیگر از قدرت‌های مادی عالم و این که ارادهٔ آن‌ها در خلاف مسیر ارادهٔ الهی تأثیرگذار باشد واهمه‌ای نخواهد داشت.

1402/3/9

طلاب عزیز و محترم ، با چه مبلغی حاضرید این رسالت مهم خود را بفروشید؟ چه مقامی بالاتر از این می تواند برای ما وجود داشته باشد.
اگر ما طلبه های این مجتمع عالی هم قسم نباشیم که کار را پیش ببریم ، کار پیش نمی رود.باید جنگید باید سختی ها را تحمل کرد.
قدرت انتخاب یکی از سنت های حوزه است.بگذاریم واقعیت علمی حوزه تصمیم گیرنده باشد نسبت به برنامه ها،از مسولین حوزه می خواهیم که قدرت انتخاب را به طلاب بدهند.

1402/1/30

علت تورم» در ایران را میتوان در سه عامل مهم «وادادگی در ارز»، «خلق پول در ساختار عملیات بانکی» و «افزایش نقدینگی در کنار مشکل نقدینگی واحدهای تولیدی»، و «انحصارات شدید و ظالمانه» دانست و مهمترین راهکار «افزایش تولید» دخالت دادن عموم مردم و «اقتصاد مردمی» است که با اقتصاد بخش خصوصی متفاوت است.

1401/11/8

پول یک عنصر از عناصر مبادله است که نقش اساسی در مبادله غیر مستقیم دارد و به دلیل گسترش مبادله نظام ها مجبور می شوند از طریق واسطه که پول می باشد معامله را انجام دهند،نقش پول نقش ایجاد تعامل و توازن در مبادلات تجاری است،لذا وقتی این امر مهم تبدیل به کالا بشود و خرید و فروش شود بازار مختل می شود،

1401/8/28

آخرین اقدامات مجتمع و برخی امور در دست اقدام در این جلسه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

1401/8/11

توانایی گفتگو و تعامل با دیگران، شنیدن حرف آن‌ها، رعایت آداب اخلاقی و اجتماعی همچون خوش‌رو بودن در برخوردها و تواضع داشتن در ارتباطات ازجمله اموری است که در ارتباطات بسیار یاری‌رسان است.

1401/8/11

در این جنگ فرهنگی زنان قهرمان ما امروز با رعایت حجاب و عفاف در عرصه‌های مختلف علمی و در محیط‌های دانشگاهی حاضر می‌شوند و اجازه حرمت شکنی نمی‌دهند

1401/8/9

در این جلسه که با حضور همه ی اعضا برگزار شد موضوعات مهمی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

داده ای یافت نشد.