1 0
  • تاریخ : 1397/7/18
  • بازدید : 2835
امتیاز 0.00 تعداد رای 1
پرسش

میشه بدون چاپ کارت هم باشگاه مشتریان رو راه اندازی کرد ؟

پاسخ

بله،

برای اینکار میتونید به دو روش عمل کنید :

1 - می تونید از کارت های مجازی باشگاه مشتریان استفاده کنید، یعنی بجای اینکه به مشتری کارت واقعی بدید، به مشتری یک شماره سریال بدید، مشتری در اپلیکیشن خودش دقیقا بارکد معادل این شماره سریال رو داره و هر بار مراجعه می کنه، شما می تونید بارکدی که روی گوشی مشتری هست رو اسکن کنید و تراکنش رو برای مشتری ثبت کنید.

2 – می تونید تراکنش ها رو بر اساس شماره موبایل مشتری ثبت کنید و بجای شماره سریال و بارکد، از شماره موبایل مشتری برای ثبت تراکنش در باشگاه مشتریان استفاده کنید. نکته ای که تو این حالت باید بهش توجه کنید اینه که ممکنه یک مشتری بیاد و شماره موبایل مشتری دیگه رو عنوان کنه و از اعتبار اون مشتری برای خودش استفاده کنه. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که اگر تمایلی به استفاده از کارت ندارید روش اول رو استفاده کنید.

اما در هر حال تاثیری که کارت عضویت باشگاه مشتریان بر روی مشتری داره و امکان اینکه مشتری این کارت رو به دیگران نشون بده و ناخواسته برای شما تبلیغات کنه بسیار زیاده، ضمن اینکه فراموش نکنید که کارت ویزیت مهمون دو هفته مشتریه !!! اما وقتی به اون کارتی میدید که توش یه اعتبار نقدی داره مشتری اون کارت رو نگه می داره.

امتیاز دهید :

به اشتراک بگذارید

نظر دهید

گزارش

نظرات (اولین نفری باشید که نظر میدهد )