0 0
  • تاریخ : 1397/7/6
  • بازدید : 1536
امتیاز 4.17 تعداد رای 3
پرسش

پرداخت مبلغ قرارداد به چه صورته ؟

پاسخ

تو باشگاه مشتریان وین کوین شما به 4 صورت می تونید با ما قرارداد ببندید

  1. پرداخت نقدی : اگر این روش رو انتخاب کنید معمولا آفرهای ماهانه ما شامل حالتون میشه، یعنی بین 10 تا 25 درصد از مبلغ قراردادتون کم میشه (بستگی داره که اون ماه آفر چند درصدی روی پکیج ها باشه)، تو این حالت 50% مبلغ قرارداد رو در زمان عقد قرارداد پرداخت می کنید و الباقی رو در زمان آماده شدن کارت های عضویت و راه اندازی باشگاه مشتریانتون تسویه می کنید.
  2. پرداخت طی دو فقره چک : تو این حالت دیگه آفر ها و تخفیف های نقدی شامل حالتون نمیشه و شما همون مبلغ پکیج ها که روی سایت اومده رو پرداخت می کنید. در این حالت همون 50% اولیه قرارداد رو پرداخت می کنید اما الباقی مبلغ رو می تونید طی دو فقره چک و تا نهایتا دو ماه بعد از راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان پرداخت کنید
  3. پرداخت طی 12 ماه : در این حالت به مبلغ پکیج های درج شده در سایت 15% اضافه می شه، شما 30 درصد مبلغ نهایی رو پرداخت می کنید و الباقی مبلغ تقسیم بر 12 شده و طی یکسال بصورت ماه به ماه پرداخت می کنید.
  4. پرداخت کارمزد بجای خرید پکیج : در این حالت شما فقط 20% از مبلغ یک پکیج را پرداخت می کنید و نرم افزار باشگاه مشتریان برای شما نصب و راه اندازی میشه، در مقابل به ازای هر تراکنش، 10% از اعتباری که در کارت مشتری شارژ کردید را به عنوان کارمزد به سیستم بدهکار میشید، به عنوان مثال اگر مشتری 100 هزار تومان خرید کرده باشه و شما تو سیستم تعریف کردید که به مشتری 10% اعتبار بدید، کارت مشتری به ازای این خرید 10 هزار تومان شارژ میشه و شما 1000 تومان به عنوان کارمزد به سیستم باشگاه مشتریان بدهکار میشید. اما این اعتبار تا سقف 3000 تومان هست یعنی اگر مشتری شما یک میلیون تومان خرید کنه و شما بهش 100 هزار تومان اعتبار بدید (10%)، بجای 10 هزار تومان (10% از اعتباری که مشتری گرفته) فقط 3000 تومان به سیستم بدهکار میشید. شما می تونید هر زمان که تمایل داشتید سیستم کارمزد رو به سیستم خرید دائمی پکیج باشگاه مشتریان تبدیل کنید.
امتیاز دهید :

به اشتراک بگذارید

نظر دهید

گزارش

نظرات (اولین نفری باشید که نظر میدهد )